• 1 Modne fryzury
  Zdobądź powodzenie u mężczyzn, bądź zauważalna na ulicy, w szkole i pracy - zobacz nasze modne fryzury i uczesania, zmień siebie na lepszą... (kliknij)
 • 2 Fryzury na lato
  W upalne dni także musisz wyglądać pięknie, poznaj nasze propozycje fryzur letnich, wybierz uczesanie dla siebie, czuj się swieżo i modnie... (kliknij)
 • 3 Fryzury dla nastolatek
  Często zmieniasz styl, podążasz za modą? Zobacz nowe uczesania dla nastolatek, zmień siebie na lepsze. Pokaż znajomym, że potrafisz wyglądać fajnie i zauważalnie... (kliknij)
 • 4 Fryzury młodzieżowe
  Studniówka, impreza w klubie, czy wesele? Nieważne to dla Ciebie, fryzury młodzieżowe w naszej galerii poprawią nie tylko Twój wygląd, ale też Twoje samopoczucie, będziesz zauważalna... (kliknij)
 • 5 Fryzury na zimę
  Chłodne i mroźne dni nie wystarszą Cię od tego, abyś wyglądała modnie, zimą staraj się czesać naturalnie i klasycznie, dlatego też zobacz nasze propocycje uczesań na zimę... (kliknij)
 • 6 Fryzury męskie
  Uczesania dla chłopaków, mężczyzn. Potrzebujesz zmiany, aby podobać się dziewczynom? Zobacz galerię fryzur męskich, uczesz się modnie, a każda będzie Twoja... (kliknij)
 • 7 Galeria fryzur
  Zobacz naszą całą galerię fryzur, wybierz uczesanie dla swoich włosów, dla swojego charakteru i upodobania, modne fryzury na każdą okazję, sprawdź, a przekonasz się, że warto bylo... (kliknij)

Farbowanie włosów

Niemal każda kobieta, chociaż raz w życiu, chciałaby przejść metamorfozę i zobaczyć jak wygląda w innym kolorze włosów. Nie musi to być radykalna zmiana, ponieważ czasem nawet delikatne pogłębienie koloru sprawia, że nasza uroda staje się bardziej wyrazista i przyciąga męskie spojrzenia. Coraz częściej również panowie eksperymentują z kolorami. Na półkach mnożą się najróżniejsze preparaty do farbowania włosów. W ogromnej gamie kolorów każdy znajdzie coś dla siebie.

Zabieg koloryzacji włosów można z powodzeniem przeprowadzić w domowym zaciszu. Jest to opcja zdecydowanie tańsza niż oddanie się w ręce profesjonalnego fryzjera. Wystarczy przestrzegać kilku podstawowych zasad, aby otrzymać satysfakcjonujący efekt. W przypadku, gdy już wcześniej farbowaliśmy włosy nie decydujmy się raczej na jaśniejszy kolor niż mamy obecnie. Możemy ewentualnie spróbować farbę o ton jaśniejszą, ale nie spodziewajmy się, że efekt będzie taki jak na opakowaniu. Gdy marzymy o radykalnej zmianie lepiej poddać się zabiegowi dekoloryzacji w salonie fryzjerskim. Tam nasze włosy zostaną właściwie przygotowane, a następnie zafarbowane na pożądany kolor. Lepiej nie podejmować się również na własną rękę farbowania na blond. Najczęstszym efektem, u niewprawionych w farbowaniu osób, jest kolor identyczny z żółtkiem jaja.

Zdecydowanie polecam sięganie po ciemniejsze farby. Preparaty nakłada się w różny sposób, niektóre na suche a inne na wilgotne włosy. Nie myjemy ich jednak szamponem. Dobrze by było, gdybyśmy przynajmniej dzień przed koloryzacją całkowicie zrezygnowali z mycia włosów. Warstwa sebum zabezpiecza je trochę przed szkodliwymi substancjami, a równocześnie farba bardziej równomiernie się rozprowadza. Jeśli po raz pierwszy dokonaliśmy zakupu danego produktu to warto zrobić próbę uczuleniową. W tym celu 48 godzin przed planowanym zabiegiem nanosimy na skórę np. po wewnętrznej stronie przegubu odrobinę preparatu. Jeśli po upływie tego czasu nie pojawiły się żadne podrażnienia to znaczy, że produkt nas nie uczula.
Najważniejsze w domowej koloryzacji jest trzymanie się wytycznych opisanych w ulotce. Wszystko jest zawsze szczegółowo opisane, od czasu trzymania farby po sposób jej nakładania. Nie zapominajmy o zabezpieczeniu ubrania przed pobrudzeniem. Najlepiej przebierzmy się w jakieś ciuchy, które używamy tylko w domu, a przede wszystkim połóżmy sobie na ramiona ręcznik. Zabrudzeń wokół twarzy unikniemy smarując skórę kremem lub balsamem o tłustej konsystencji.