• 1 Modne fryzury
  Zdobądź powodzenie u mężczyzn, bądź zauważalna na ulicy, w szkole i pracy - zobacz nasze modne fryzury i uczesania, zmień siebie na lepszą... (kliknij)
 • 2 Fryzury na lato
  W upalne dni także musisz wyglądać pięknie, poznaj nasze propozycje fryzur letnich, wybierz uczesanie dla siebie, czuj się swieżo i modnie... (kliknij)
 • 3 Fryzury dla nastolatek
  Często zmieniasz styl, podążasz za modą? Zobacz nowe uczesania dla nastolatek, zmień siebie na lepsze. Pokaż znajomym, że potrafisz wyglądać fajnie i zauważalnie... (kliknij)
 • 4 Fryzury młodzieżowe
  Studniówka, impreza w klubie, czy wesele? Nieważne to dla Ciebie, fryzury młodzieżowe w naszej galerii poprawią nie tylko Twój wygląd, ale też Twoje samopoczucie, będziesz zauważalna... (kliknij)
 • 5 Fryzury na zimę
  Chłodne i mroźne dni nie wystarszą Cię od tego, abyś wyglądała modnie, zimą staraj się czesać naturalnie i klasycznie, dlatego też zobacz nasze propocycje uczesań na zimę... (kliknij)
 • 6 Fryzury męskie
  Uczesania dla chłopaków, mężczyzn. Potrzebujesz zmiany, aby podobać się dziewczynom? Zobacz galerię fryzur męskich, uczesz się modnie, a każda będzie Twoja... (kliknij)
 • 7 Galeria fryzur
  Zobacz naszą całą galerię fryzur, wybierz uczesanie dla swoich włosów, dla swojego charakteru i upodobania, modne fryzury na każdą okazję, sprawdź, a przekonasz się, że warto bylo... (kliknij)

FRYZURY DO PRACY

Jeśli rankiem rozbrzmiewa budzik wyrywając nas z objęć Morfeusza na tyle skutecznie, że natychmiast stajemy na równe nogi znaczy to, że musimy biec do pracy. Wybór fryzury na wyjścia służbowe nie jest taką prostą sprawą, jakby się mogło wydawać. Powinna ona być prosta i schludna, a zarazem łatwa do wykonania. Oczywiście musi ona być wygodna i pozostać niezmienioną przez cały dzień. Bez względu na to, jaki zawód wykonujemy, czy jakie obejmujemy stanowisko pamiętajmy, że służbowo nie znaczy ekstrawagancko, dlatego fryzury do pracy powinny być bardzo elegancko przyczesanymi kosmykami.

Najczęściej rankiem nie mamy zbyt wiele czasu na tkwienie w łazience, więc fryzury takie muszą być mało skomplikowane. Ważne jest, żeby nasze uczesanie było równie efektowne, co praktyczne. Najszybszym i najłatwiejszym sposobem na ujarzmienie włosów jest związanie ich w koński ogon. Fryzura ta jednak nie pozostawia zbyt dużego pola do popisu, chociaż są sposoby na jej urozmaicenie. Możemy włosy związać nisko, nad samym karkiem. Będą wyglądały elegancko i skromnie. Drugi wariant bardziej “sportowy”, czyli włosy wiążemy wysoko, przy samym czubku głowy, co daje bardziej swobodny i młodzieżowy efekt, jednak nie zawsze jest tolerowany przez pracodawcę. Nie należy przesadzać z ozdobami we włosach, ale ozdobna gumka lub spinka do włosów ożywi trochę to proste uczesanie. Popularnym i zawsze modnym rozwiązaniem jest warkocz. Możemy go zaplatać na wiele sposobów np.: nad karkiem, sploty dobierane lub zaplatane wokół głowy. Jeśli osiągniemy odpowiednią wprawę, wykonanie tej fryzury zajmie nam najwyżej pięć minut.

Wychodząc z pracy możemy rozpleść warkocz i uzyskać zupełnie nowe uczesanie, które jest bardzo kobiece. Można również spróbować bardziej fantazyjnych upięć. Upięcie włosów w kok angielski nada kobiecie powagi i wyrafinowanej elegancji. Przy takim rozwiązaniu można wypuścić na twarz jeden kosmyk spiralnie go zakręcając. Upięcie takiego koku nie musi zajmować dużo czasu, gdy tylko nabierzemy wprawy. Najprościej jednak spiąć poszczególne pasma spinkami przy samej głowie. Jeśli mamy naturalnie kręcone włosy za pomocą kilku spinek można stworzyć bardzo szybko niezwykle wyrafinowane uczesanie. Efektownym i prostym rozwiązaniem jest krótka fryzurka, która tylko pozornie nie daje wielu możliwości. W zależności od humoru i okazji, możemy przyczesać się gładko, co doda nam profesjonalnego wyglądu lub niesfornie nastroszyć kosmyki żeby wyglądać modnie i swobodnie. Wiele kobiet waha się przed radykalnym ścięciem włosów. Ale warto być odważnym, bo krótka fryzura dodaje bardzo dużo uroku i potrafi całkowicie odświeżyć wizerunek.
Włosy rozpuszczone to zawsze popularne i najprostsze uczesanie bez względu na to czy włosy sięgają nam ramion czy prawie dosięgają kości ogonowej. Wystarczy przeczesać je szczotką i postawić na naturalny wygląd. Są jednak stanowiska pracy gdzie obowiązuje elegancki i profesjonalny ubiór, dlatego wiszące swobodnie kosmyki nie zawsze są mile widziane. Warto wtedy zadbać o proste i równe cięcie. Z pewnością inaczej powinna nosić się pani prezes, a inaczej przedszkolanka, jeszcze inaczej artysta. Jeśli mamy kręcone włosy, najczęściej musimy poświecić im więcej uwagi, lecz możemy osiągnąć lepszy efekt. Loki często plączą się i stroszą. Żeby je ujarzmić, wetrzyjmy w nie trochę pianki lub żelu, ale uważajmy, żeby nie przesadzić, bo nasze włosy będą wyglądały nieestetycznie.Zobacz też: Zadbaj o włosy