• 1 Modne fryzury
  Zdobądź powodzenie u mężczyzn, bądź zauważalna na ulicy, w szkole i pracy - zobacz nasze modne fryzury i uczesania, zmień siebie na lepszą... (kliknij)
 • 2 Fryzury na lato
  W upalne dni także musisz wyglądać pięknie, poznaj nasze propozycje fryzur letnich, wybierz uczesanie dla siebie, czuj się swieżo i modnie... (kliknij)
 • 3 Fryzury dla nastolatek
  Często zmieniasz styl, podążasz za modą? Zobacz nowe uczesania dla nastolatek, zmień siebie na lepsze. Pokaż znajomym, że potrafisz wyglądać fajnie i zauważalnie... (kliknij)
 • 4 Fryzury młodzieżowe
  Studniówka, impreza w klubie, czy wesele? Nieważne to dla Ciebie, fryzury młodzieżowe w naszej galerii poprawią nie tylko Twój wygląd, ale też Twoje samopoczucie, będziesz zauważalna... (kliknij)
 • 5 Fryzury na zimę
  Chłodne i mroźne dni nie wystarszą Cię od tego, abyś wyglądała modnie, zimą staraj się czesać naturalnie i klasycznie, dlatego też zobacz nasze propocycje uczesań na zimę... (kliknij)
 • 6 Fryzury męskie
  Uczesania dla chłopaków, mężczyzn. Potrzebujesz zmiany, aby podobać się dziewczynom? Zobacz galerię fryzur męskich, uczesz się modnie, a każda będzie Twoja... (kliknij)
 • 7 Galeria fryzur
  Zobacz naszą całą galerię fryzur, wybierz uczesanie dla swoich włosów, dla swojego charakteru i upodobania, modne fryzury na każdą okazję, sprawdź, a przekonasz się, że warto bylo... (kliknij)

FRYZURY KOKI

Kok jest niezwykle kobiecym i eleganckim uczesaniem. Jego wykonanie nie potrzebuje wiele czasu. Wystarczy duża ilość spinek do włosów, lakier i troszkę zręczności. Kok najłatwiej jest upiąć z długich i średnich włosów, jednak krótkie też nożna odpowiednio umodelować. Jest wiele rodzajów koka i niezliczona ilość możliwości jego upięcia. W zależności od okazji możesz wybrać różne uczesania. Włosy upięte w kok są wygodne i nadają się na imprezę z tańcami. Do takiej fryzury wystarczy prosta suknia i delikatna biżuteria i już wyglądasz olśniewająco i elegancko. Dla uzyskania lepszego i bardziej efektownego koka możemy użyć ozdób. Do wyboru jest cała masa przeróżnych spinek, kwiatów, opasek. Taki dodatek sprawi, że będziesz wyglądać jeszcze piękniej.

Do przygotowania takiej fryzury najlepiej jest umyte włosy nawinąć na grube wałki i spryskać preparatem do włosów, który utrwali ich skręt. Taki zabieg sprawi, że włosy będą upienione u nasady i będą lepiej się układać. Po zdjęciu wałków należy pojedyncze kosmyki tak układać aby powoli powstawał z nich kok, (najlepiej będzie jeśli w tym pomoże nam koleżanka). Każde pasmo delikatnie tapirujemy i spryskujemy lakierem a następnie spinamy wsuwką. Na koniec wpinamy ozdoby, całość spryskujemy lakierem i gotowe.


Zobacz też: Jak dobrać fryzurę