• 1 Modne fryzury
  Zdobądź powodzenie u mężczyzn, bądź zauważalna na ulicy, w szkole i pracy - zobacz nasze modne fryzury i uczesania, zmień siebie na lepszą... (kliknij)
 • 2 Fryzury na lato
  W upalne dni także musisz wyglądać pięknie, poznaj nasze propozycje fryzur letnich, wybierz uczesanie dla siebie, czuj się swieżo i modnie... (kliknij)
 • 3 Fryzury dla nastolatek
  Często zmieniasz styl, podążasz za modą? Zobacz nowe uczesania dla nastolatek, zmień siebie na lepsze. Pokaż znajomym, że potrafisz wyglądać fajnie i zauważalnie... (kliknij)
 • 4 Fryzury młodzieżowe
  Studniówka, impreza w klubie, czy wesele? Nieważne to dla Ciebie, fryzury młodzieżowe w naszej galerii poprawią nie tylko Twój wygląd, ale też Twoje samopoczucie, będziesz zauważalna... (kliknij)
 • 5 Fryzury na zimę
  Chłodne i mroźne dni nie wystarszą Cię od tego, abyś wyglądała modnie, zimą staraj się czesać naturalnie i klasycznie, dlatego też zobacz nasze propocycje uczesań na zimę... (kliknij)
 • 6 Fryzury męskie
  Uczesania dla chłopaków, mężczyzn. Potrzebujesz zmiany, aby podobać się dziewczynom? Zobacz galerię fryzur męskich, uczesz się modnie, a każda będzie Twoja... (kliknij)
 • 7 Galeria fryzur
  Zobacz naszą całą galerię fryzur, wybierz uczesanie dla swoich włosów, dla swojego charakteru i upodobania, modne fryzury na każdą okazję, sprawdź, a przekonasz się, że warto bylo... (kliknij)

FRYZURY LOKI I FALE

Loki, loczki, fale. Kręcone włosy są bardzo kobiece, niebanalne, kuszące i przyciągają spojrzenia nie tylko mężczyzn. Niektóre dziewczyny mają je w prezencie od natury, inne muszą naturze trochę pomóc i same kręcą włosy na wałkach, bądź decydują się na trwałą. Włosy kręcone to duże wyzwanie, wymagają starannej pielęgnacji i troski, co wcale nie jest łatwe. Włosy kręcone lubią się puszyć i zamiast ładnych skręconych kosmyków mamy tzw. siano na głowie. Aby temu zapobiec należy stosować preparaty nawilżające, maseczki, odżywki i szampony przeznaczone do włosów kręconych. Najlepszym rozwiązaniem jest również ograniczenie do minimum korzystania z suszarki, która je bardzo wysusza i puszy.

Dziewczyny z włosami kręconymi mają szczęście, nie muszą wykonywać dodatkowych zabiegów, które sprawią że włosy będą kręcone . Na nie musisz od razu decydować się na trwałą, która jest już na stałe. Osoby, które mają proste włosy a chcą mieć kręcone mogą skorzysta z prostych przyrządów takich jak: papiloty, lokówki, wałki. Jeśli chcesz uzyskać loki stosuj się do naszego opisu. Wystarczy umyć głowę, poczekać, aż włosy lekko podeschną i wmasować piankę do włosów dodającą objętości.Następnie pojedyncze kosmyki nawinąć na wałki. W zależności od tego jakie chcesz uzyskać loki drobne czy grubsze użyj odpowiedniej grubości wałków.

Po zakręceniu wysusz włosy suszarką, używając przy tym najmniejszych obrotów. Po wysuszeniu, pozostaw wałki na głowie jeszcze na jakiś czas, aby efekt był trwalszy. Następnie zdejmij z głowy wałki i delikatnie przejedź przez nie palcami, jednocześnie układając ich kształt. Całość utrwal lakierem do włosów. Cały zabieg nie jest skomplikowany a efekt jest bardzo zadowalający. Jeśli chcesz uzyskać fale, wystarczy, że użyjesz termoloków.
Nakręć je na 3 długości włosów zaczynając od dołu. Włosy muszą by umyte i wysuszone. Wystarczy trzymać je kilka minut i po tym czasie zdjąć i przeczesać palcami. Całość oczywiście utrwalamy lakierem dodającym objętości. Taka fryzura jest bardzo modna, naturalne fryzurki są teraz na czasie. Kręcone czy falowane włosy są zawsze modne, nie ważne jakiej są długości. Jeśli jeszcze tego nie próbowałaś, sprawdź jak takie uczesanie dodaje uroku, wdzięku i dziewczęcości. Może takbardzo Ci się to spodoba, że będziesz z tych metod korzystać częściej. Powiedzenia.Zobacz też: Łupież