• 1 Modne fryzury
  Zdobądź powodzenie u mężczyzn, bądź zauważalna na ulicy, w szkole i pracy - zobacz nasze modne fryzury i uczesania, zmień siebie na lepszą... (kliknij)
 • 2 Fryzury na lato
  W upalne dni także musisz wyglądać pięknie, poznaj nasze propozycje fryzur letnich, wybierz uczesanie dla siebie, czuj się swieżo i modnie... (kliknij)
 • 3 Fryzury dla nastolatek
  Często zmieniasz styl, podążasz za modą? Zobacz nowe uczesania dla nastolatek, zmień siebie na lepsze. Pokaż znajomym, że potrafisz wyglądać fajnie i zauważalnie... (kliknij)
 • 4 Fryzury młodzieżowe
  Studniówka, impreza w klubie, czy wesele? Nieważne to dla Ciebie, fryzury młodzieżowe w naszej galerii poprawią nie tylko Twój wygląd, ale też Twoje samopoczucie, będziesz zauważalna... (kliknij)
 • 5 Fryzury na zimę
  Chłodne i mroźne dni nie wystarszą Cię od tego, abyś wyglądała modnie, zimą staraj się czesać naturalnie i klasycznie, dlatego też zobacz nasze propocycje uczesań na zimę... (kliknij)
 • 6 Fryzury męskie
  Uczesania dla chłopaków, mężczyzn. Potrzebujesz zmiany, aby podobać się dziewczynom? Zobacz galerię fryzur męskich, uczesz się modnie, a każda będzie Twoja... (kliknij)
 • 7 Galeria fryzur
  Zobacz naszą całą galerię fryzur, wybierz uczesanie dla swoich włosów, dla swojego charakteru i upodobania, modne fryzury na każdą okazję, sprawdź, a przekonasz się, że warto bylo... (kliknij)

FRYZURY MĘSKIE

W społecznym przekonaniu przez długi czas królowała opinia, że tylko krótka fryzura jest męska. Wariacje z półdługich i długich włosów były zarezerwowane wyłącznie dla pań. Dzisiejsza moda oferuje panom dużo więcej możliwości, łącznie z koloryzacją włosów.

Panowie śledzą na bieżąco zmieniające się trendy. Przed fryzjerami stoją nowe wyzwania. Stworzenie męskiej fryzury to nie jest już tylko proste podcięcie, lecz ładne cieniowanie, no i przede wszystkim doskonałe wymodelowanie. Sporym powodzeniem cieszą się fryzury krótsze po bokach, a dłuższe pośrodku głowy. Elegancko wygląda klasyczne strzyżenie odsłaniające uszy. Boki są cieniowane, a góra nieco dłuższa. Charakteru wizerunkowi nadają wąskie baczki.

Fryzura nie jest trudna do ułożenia. Górę wystarczy przeczesać palcami zwilżonymi żelem, aby ją nieco postawić. Inną wersją są włosy krótsze z tyłu i po bokach, a z przodu zdecydowanie dłuższe. Formujemy z nich jakby delikatny czub. Do panów propagujących luźny styl skierowana jest fryzura a’la surfer. Bardzo młodzieńcze cięcie polega na wycieniowaniu włosów sięgających do linii brody. W wilgotne pasma wystarczy wetrzeć odrobinę żelu i wysuszyć. Panowie coraz częściej decydują się na grzywki.

Włosy z boku mogą być obcięte tak, aby zakrywały uszy, a do tego obowiązkowo musi być mocno wycieniowana grzywka. Do stylizacji tej fryzury posługujemy się płaską szczotką oraz gumą do stylizacji. Ciekawie wyglądają również fryzury zaczesywane na bok. W tym celu włosy po bokach zostały wycieniowane, a górne tradycyjnie zostawiono dłuższe.
Przedziałek robi się z boku, a w czasie suszenia włosy zaczesuje się mocno do tyłu. Panowie o zdrowych włosach mogą sobie pozwolić na dłuższe włosy. Mężczyznom o regularnych rysach pasuje długość do ramion z wyraźnie wystrzępionymi końcówkami. Bardziej śmiała fryzura polega na zostawieniu długości do ramion z efektownie wycieniowanymi końcówkami, zaznaczeniu przedziałka z boku i zaczesaniu całości tak, aby powstała jakby przedłużona grzywka.Zobacz też: Siwe włosy