• 1 Modne fryzury
  Zdobądź powodzenie u mężczyzn, bądź zauważalna na ulicy, w szkole i pracy - zobacz nasze modne fryzury i uczesania, zmień siebie na lepszą... (kliknij)
 • 2 Fryzury na lato
  W upalne dni także musisz wyglądać pięknie, poznaj nasze propozycje fryzur letnich, wybierz uczesanie dla siebie, czuj się swieżo i modnie... (kliknij)
 • 3 Fryzury dla nastolatek
  Często zmieniasz styl, podążasz za modą? Zobacz nowe uczesania dla nastolatek, zmień siebie na lepsze. Pokaż znajomym, że potrafisz wyglądać fajnie i zauważalnie... (kliknij)
 • 4 Fryzury młodzieżowe
  Studniówka, impreza w klubie, czy wesele? Nieważne to dla Ciebie, fryzury młodzieżowe w naszej galerii poprawią nie tylko Twój wygląd, ale też Twoje samopoczucie, będziesz zauważalna... (kliknij)
 • 5 Fryzury na zimę
  Chłodne i mroźne dni nie wystarszą Cię od tego, abyś wyglądała modnie, zimą staraj się czesać naturalnie i klasycznie, dlatego też zobacz nasze propocycje uczesań na zimę... (kliknij)
 • 6 Fryzury męskie
  Uczesania dla chłopaków, mężczyzn. Potrzebujesz zmiany, aby podobać się dziewczynom? Zobacz galerię fryzur męskich, uczesz się modnie, a każda będzie Twoja... (kliknij)
 • 7 Galeria fryzur
  Zobacz naszą całą galerię fryzur, wybierz uczesanie dla swoich włosów, dla swojego charakteru i upodobania, modne fryzury na każdą okazję, sprawdź, a przekonasz się, że warto bylo... (kliknij)

FRYZURY MŁODZIEŻOWE

Młodzież bardzo lubi nie banalne ubrania i dodatki. Dobrze jest też odróżniać się fryzurą. Włosy są bardzo dobrym elementem wizerunku, poprzez który młodzież może określi siebie. Młodzieżowa fryzura musi być modna, szalona i oryginalna.

Liczba fryzur młodzieżowych jest niezliczona. Młodzież od zawsze kierowała się indywidualizmem, chęcią pokazania własnej osobowości. Młodość to czas młodzieńczego buntu, czas kreowania własnej osobowości. Okres w którym który nastolatkowie wyrażają siebie również poprzez uczesanie. Fryzur dla młodzieży jest niezmiernie dużo. Każda subkultura bądź grupa kieruje się własnym wyznacznikiem stylu na niecodzienne uczesanie. Gdy fryzura jest niecodzienna, ekstrawagancka, łamie wszelkie przyjęte zasady i normy to wtedy mamy pewność, że tak uczesana osoba nie przejdzie obojętnie nie zauważona na ulicy. Oczywiście nie każdemu przypada do gustu taka oryginalność i budzi ona różne skrajne emocje.

Do jednej z takich grup zaliczyć można dredy. Jest to styl osób słuchających reggae, osób, które utożsamiają się z kulturą Rastafari. Takie uczesanie nie jest łatwe ani do wykonania, ani w utrzymaniu, ponieważ potrzebuje specjalnej higieny i pielęgnacji. Najlepiej taką fryzurę młodzieżową wykona fachowiec fryzjer. Czas robienia takiej fryzury wynosi kilka godzin i jest to uzależnione od długości i gęstości włosów. Wadą takiej fryzury jest to że, nie da się ich rozplątać, jedynym wyjściem aby się ich pozbyć jest ścięcie. Kolejną fryzurą, nie utożsamiającą się raczej z żadną subkulturą jest ostatnio bardzo modna fryzura dla dziewczyn, a mianowicie wygolenie boku głowy, podczas gdy reszta włosów jest długa, a do tego kolor rudy. Klasyczny przykład ostatniego krzyku mody.

Jednak czy ta fryzura jest taka piękna? Na to pytanie może sobie odpowiedzie każdy indywidualnie. Do kolejnej grupy można zaliczyć ostatnio bardzo popularną fryzurę subkultury Emo. Grupa ta ma charakterystyczne uczesanie i nie trudno ją rozpoznać. Charakterystycznym elementem jest grzywka zaczesana na bok, mocno cieniowane kosmyki i ostry kolor włosów. Od głębokiego czarnego do blond , poprzez różne jaskrawe kolory takie jak róż, czerwień, rudy. Włosy nie muszą by umalowane na jednolity kolor, dopuszczalne są również pasemka, zarówno pionowe jak i poziome. Długoś włosów jest dowolna, chłopcy przeważnie wybierają włosy krótkie i średniej długości, dziewczyny natomiast mają włosy bardzo długie bądź półdługie.
To zaledwie kilka przykładów, a wśród młodzieży króluje duża różnorodność, dlatego też trudno określić co jest najbardziej modne. Podstawą jest przedstawienie swojego indywidualizmu i osobowości, a to za pomocą jakiej fryzury się ukazuje to już jest mniej ważne.Zobacz też: Piękne włosy