• 1 Modne fryzury
  Zdobądź powodzenie u mężczyzn, bądź zauważalna na ulicy, w szkole i pracy - zobacz nasze modne fryzury i uczesania, zmień siebie na lepszą... (kliknij)
 • 2 Fryzury na lato
  W upalne dni także musisz wyglądać pięknie, poznaj nasze propozycje fryzur letnich, wybierz uczesanie dla siebie, czuj się swieżo i modnie... (kliknij)
 • 3 Fryzury dla nastolatek
  Często zmieniasz styl, podążasz za modą? Zobacz nowe uczesania dla nastolatek, zmień siebie na lepsze. Pokaż znajomym, że potrafisz wyglądać fajnie i zauważalnie... (kliknij)
 • 4 Fryzury młodzieżowe
  Studniówka, impreza w klubie, czy wesele? Nieważne to dla Ciebie, fryzury młodzieżowe w naszej galerii poprawią nie tylko Twój wygląd, ale też Twoje samopoczucie, będziesz zauważalna... (kliknij)
 • 5 Fryzury na zimę
  Chłodne i mroźne dni nie wystarszą Cię od tego, abyś wyglądała modnie, zimą staraj się czesać naturalnie i klasycznie, dlatego też zobacz nasze propocycje uczesań na zimę... (kliknij)
 • 6 Fryzury męskie
  Uczesania dla chłopaków, mężczyzn. Potrzebujesz zmiany, aby podobać się dziewczynom? Zobacz galerię fryzur męskich, uczesz się modnie, a każda będzie Twoja... (kliknij)
 • 7 Galeria fryzur
  Zobacz naszą całą galerię fryzur, wybierz uczesanie dla swoich włosów, dla swojego charakteru i upodobania, modne fryzury na każdą okazję, sprawdź, a przekonasz się, że warto bylo... (kliknij)

FRYZURY NA LATO

Lato jest wspaniałym czasem na odświeżenie fryzury i eksperymentowanie. Nastawione pozytywnie pozwalamy sobie na odrobinę szaleństwa z kolorami. Właśnie w tym okresie włosy farbujemy na śmielsze kolory lub po prostu wplatamy w nie barwne ozdoby: spinki, wsuwki i tasiemki. Opadające na twarz kosmyki chętnie przytrzymujemy opaskami materiałowymi lub ze sztucznego tworzywa. Dodatki dobieramy do stylu i kolorystki naszego ubioru. Na pewne rzeczy możemy sobie pozwolić na plaży, ale nie w biurze. W letnich fryzurach liczy się fantazja i wygoda. Nikt nie lubi jak pod wpływem gorąca pasma włosów przyklejają się do pleców. Dlatego włosy chętnie upinamy w zwykłe kucyki lub najróżniejsze koki. Zdecydowanie sprawdzają się wysokie upięcia odsłaniające kark.

Poza miejscem pracy, podczas wypoczynku nie musimy przywiązywać uwagi do ich misternego upięcia. Możemy zebrać je niedbale, tworząc na głowie lekki bałagan. Nic nie szkodzi, że kilka kosmyków uciekło nam z tego luźnego upięcia. Wczasy lub weekendowy wypad za miasto sprzyjają noszeniu rozpuszczonych włosów, które podwiewa wiatr. Ta naturalność jest zawsze w modzie i panie o włosach półdługich lub długich wyglądają w niej szczególnie efektownie. Fale i loki nadają fryzurze miękkości, objętości, a przede wszystkim letniej lekkości.

Równie efektownie wyglądają upięte. Możemy z nich tworzyć najróżniejsze wariacje. Lato jest również odpowiednią porą na noszenie warkoczyków. Ciasne upięcia sprawią, że włosy nie będą nam przeszkadzać i nadmiernie grzać naszej głowy. Przy okazji zabezpieczymy je przed potarganiem przez wiatr. Proste sploty nadadzą nam dziewczęcego wdzięku, a te fantazyjne będą przykuwać uwagę.
Do łask wraca również karbowanie włosów. Drobniutkie fale znacznie zwiększają objętość nawet najbardziej cienkich włosów. Wystarczy je ładnie ułożyć, podpiąć lub spiąć klamrą. Podczas lata częściej używamy kosmetyków do stylizacji. W krótkie lub półdługie włosy wcieramy żel oczekując efektu, jakbyśmy wyszli prosto z wody.Zobacz też: Fryzury i włosy