• 1 Modne fryzury
  Zdobądź powodzenie u mężczyzn, bądź zauważalna na ulicy, w szkole i pracy - zobacz nasze modne fryzury i uczesania, zmień siebie na lepszą... (kliknij)
 • 2 Fryzury na lato
  W upalne dni także musisz wyglądać pięknie, poznaj nasze propozycje fryzur letnich, wybierz uczesanie dla siebie, czuj się swieżo i modnie... (kliknij)
 • 3 Fryzury dla nastolatek
  Często zmieniasz styl, podążasz za modą? Zobacz nowe uczesania dla nastolatek, zmień siebie na lepsze. Pokaż znajomym, że potrafisz wyglądać fajnie i zauważalnie... (kliknij)
 • 4 Fryzury młodzieżowe
  Studniówka, impreza w klubie, czy wesele? Nieważne to dla Ciebie, fryzury młodzieżowe w naszej galerii poprawią nie tylko Twój wygląd, ale też Twoje samopoczucie, będziesz zauważalna... (kliknij)
 • 5 Fryzury na zimę
  Chłodne i mroźne dni nie wystarszą Cię od tego, abyś wyglądała modnie, zimą staraj się czesać naturalnie i klasycznie, dlatego też zobacz nasze propocycje uczesań na zimę... (kliknij)
 • 6 Fryzury męskie
  Uczesania dla chłopaków, mężczyzn. Potrzebujesz zmiany, aby podobać się dziewczynom? Zobacz galerię fryzur męskich, uczesz się modnie, a każda będzie Twoja... (kliknij)
 • 7 Galeria fryzur
  Zobacz naszą całą galerię fryzur, wybierz uczesanie dla swoich włosów, dla swojego charakteru i upodobania, modne fryzury na każdą okazję, sprawdź, a przekonasz się, że warto bylo... (kliknij)

FRYZURY NA WESELE

Wesele jest to czas w którym chcemy dobrze wyglądać. W tym dniu zebrana jest cała rodzina bliższa i dalsza, dlatego chcemy wypaść jak najlepiej i wyglądać jak najpiękniej. Wszystkie w tym dniu chcemy wyglądać przepięknie i chcemy oczarować partnera, aby był nami zachwycony i szczęśliwy , że ma taką piękną partnerkę. Do takiej imprezy dobrze jest odpowiednio wcześniej się przygotować. Jeżeli nasze włosy są zniszczone należy je odżywić i podciąć rozdwojone końcówki. Jeżeli macie ochotę możecie zaszaleć z fryzurą i przyszykować coś specjalnego, jednak radzimy unikać drastycznych zmian na krótko przed tym ważnym wydarzeniem ponieważ fryzura może nam nie koniecznie przypaść do gustu, a do tego aby włosy odrosły lub zmieniły kolor potrzeba jednak czasu.

Wybór odpowiedniej fryzury zależy oczywiście od nas samych. Możemy kierować się modą i wybrać najmodniejsze uczesanie, jednak należy pamiętać że przede wszystkim liczy się to, aby ta fryzura pasowała, do naszego kształtu twarzy, naszej kreacji i oczywiście naszej osobowości. Nie wszystkie dziewczyny są odważne i decydują się na bardzo odważną fryzurę w której mogłyby czuć się nieswojo. A najważniejsze to czuć się ze sobą dobrze.
W ten dzień można zaszaleć, ale też zalecamy rozwagę przy wybieraniu fryzury weselnej. Wybór jest wielki, niezmiennie od lat modne są rozpuszczone bądź spięte włosy, loki, koki. Dobrym dodatkiem do urozmaicenia fryzury jest mały akcent w postaci żywego kwiatka, bądź ciekawa opaska bądź spinka. Dobrze jest aby taką fryzurę wykonał fryzjer, wtedy będziemy pewniejsze, że fryzura wytrzyma całą noc. Jednak możesz wykonać ją sama. Jeśli zdecydujecie się na koka ważne jest aby wytrzymał on całą noc w niezmienionym stanie, dlatego ważne jest, aby każde pasmo włosów, które jest upinane utrwalić lakierem i spiąć spinką wsuwką. Jeśli macie zamiar iść w rozpuszczonych włosach, dobrze jest skorzystać z dobrej prostownicy, najlepiej z wkładkami ceramicznymi, które nie niszczą tak bardzo włosów jak tradycyjne. Życzymy udanej zabawy!Zobacz też: Jaki szampon, a jaką odżywkę wybrać?