• 1 Modne fryzury
  Zdobądź powodzenie u mężczyzn, bądź zauważalna na ulicy, w szkole i pracy - zobacz nasze modne fryzury i uczesania, zmień siebie na lepszą... (kliknij)
 • 2 Fryzury na lato
  W upalne dni także musisz wyglądać pięknie, poznaj nasze propozycje fryzur letnich, wybierz uczesanie dla siebie, czuj się swieżo i modnie... (kliknij)
 • 3 Fryzury dla nastolatek
  Często zmieniasz styl, podążasz za modą? Zobacz nowe uczesania dla nastolatek, zmień siebie na lepsze. Pokaż znajomym, że potrafisz wyglądać fajnie i zauważalnie... (kliknij)
 • 4 Fryzury młodzieżowe
  Studniówka, impreza w klubie, czy wesele? Nieważne to dla Ciebie, fryzury młodzieżowe w naszej galerii poprawią nie tylko Twój wygląd, ale też Twoje samopoczucie, będziesz zauważalna... (kliknij)
 • 5 Fryzury na zimę
  Chłodne i mroźne dni nie wystarszą Cię od tego, abyś wyglądała modnie, zimą staraj się czesać naturalnie i klasycznie, dlatego też zobacz nasze propocycje uczesań na zimę... (kliknij)
 • 6 Fryzury męskie
  Uczesania dla chłopaków, mężczyzn. Potrzebujesz zmiany, aby podobać się dziewczynom? Zobacz galerię fryzur męskich, uczesz się modnie, a każda będzie Twoja... (kliknij)
 • 7 Galeria fryzur
  Zobacz naszą całą galerię fryzur, wybierz uczesanie dla swoich włosów, dla swojego charakteru i upodobania, modne fryzury na każdą okazję, sprawdź, a przekonasz się, że warto bylo... (kliknij)

FRYZURY NA ZIMĘ

Zima wprowadza ograniczenia w stylizacji naszych fryzur. W tym okresie nie sprawdzą się uczesania z podniesionych włosów i wymagające większej ilości zabiegów. Pod czapką wiele fryzur po prostu nam się nie utrzyma, a nakładanie wszelkich żeli i wosków sprawi, że włosy zaczną się sklejać i będą wyglądały na tłuste. Na dodatek włosy w zimie wykazują tendencję do elektryzowania się.

Spora liczba osób, szczególnie młodych za wszelką cenę chce zachować efektowną fryzurkę nawet w zimie. W efekcie nie noszą czapek. Szkodzą nie tylko swojemu zdrowiu, ale również włosom. Rezygnacja z niektórych stylizacji nie oznacza, że w zimie ma być nudno. Modne są cięcia asymetryczne, które nadają wizerunkowi bardziej drapieżnego pazura, a równocześnie nie musimy się obawiać, że ich ład zostanie zburzony pod czapką. Warto przekonać się do cieniowań zarówno na włosach krótkich jak i długich. Po zdjęciu okrycia głowy wystarczy je przeczesać palcami. Najefektowniej wyglądają krótkie, rozwichrzone fryzurki.

Zmysłowo wyglądają również grzywki uciekające spod czapki. Najefektowniejsze są grzywki nieco dłuższe i cieniowane. Dobrze zakręcone loki lub fale również nadają się na zimowe fryzury. Wystarczy układać je na piance przeznaczonej do tego typu zabiegów i na koniec spryskać lakierem, a z pewnością zachowają swój kształt. Jeśli pomimo starań nasze włosy nadmiernie się elektryzują to należy je nosić spięte. Kucyk jednak nie jest najlepszym rozwiązaniem, ponieważ podczas ściągania nakrycia głowy i tak pojedyncze włosy wymkną się z gumki i naelektryzowane będą latać wokół naszej głowy.
Ujarzmią je upięcia z warkoczów. Włosy są wtedy związane w mocną strukturę i, o ile nie są cieniowane na całej długości, nie mają prawa nigdzie wystawać. Zimową porą najprostsze uczesania sprawdzają się najlepiej.Zobacz też: Wszystko o pasemkach