• 1 Modne fryzury
  Zdobądź powodzenie u mężczyzn, bądź zauważalna na ulicy, w szkole i pracy - zobacz nasze modne fryzury i uczesania, zmień siebie na lepszą... (kliknij)
 • 2 Fryzury na lato
  W upalne dni także musisz wyglądać pięknie, poznaj nasze propozycje fryzur letnich, wybierz uczesanie dla siebie, czuj się swieżo i modnie... (kliknij)
 • 3 Fryzury dla nastolatek
  Często zmieniasz styl, podążasz za modą? Zobacz nowe uczesania dla nastolatek, zmień siebie na lepsze. Pokaż znajomym, że potrafisz wyglądać fajnie i zauważalnie... (kliknij)
 • 4 Fryzury młodzieżowe
  Studniówka, impreza w klubie, czy wesele? Nieważne to dla Ciebie, fryzury młodzieżowe w naszej galerii poprawią nie tylko Twój wygląd, ale też Twoje samopoczucie, będziesz zauważalna... (kliknij)
 • 5 Fryzury na zimę
  Chłodne i mroźne dni nie wystarszą Cię od tego, abyś wyglądała modnie, zimą staraj się czesać naturalnie i klasycznie, dlatego też zobacz nasze propocycje uczesań na zimę... (kliknij)
 • 6 Fryzury męskie
  Uczesania dla chłopaków, mężczyzn. Potrzebujesz zmiany, aby podobać się dziewczynom? Zobacz galerię fryzur męskich, uczesz się modnie, a każda będzie Twoja... (kliknij)
 • 7 Galeria fryzur
  Zobacz naszą całą galerię fryzur, wybierz uczesanie dla swoich włosów, dla swojego charakteru i upodobania, modne fryzury na każdą okazję, sprawdź, a przekonasz się, że warto bylo... (kliknij)

FRYZURY OMBRE HAIR

W ostatnim czasie można zauważyć nowy trend w farbowaniu włosów. Koloryzacja włosów zainspirowana została zwykłym procesem odrastania włosów a także wypłowiałymi końcówkami włosów od słońca. Szczególnie trend ten można było zauważyć u gwiazd i celebrytek, które bardzo szybko podłapały ten sposób koloryzacji włosów. Najlepiej sprawdza się on na włosach naturalnych, średniej długości i dłuższych, dobrze wygląda na lekkich lokach i falowanych włosach.

Koloryzację taką wykonuje się na końcówkach włosów poprzez ich rozjaśnienie o kilka tonów. Jeśli już zdecydujecie się na taką koloryzację należy pamiętać, że nie wystarczy zapuścić zwykłe odrosty, ta fryzura wymaga odpowiedniego dbania ponieważ ten zabieg, jak wszystkie inne rozjaśniające niszczą strukturę włosa, dlatego należy o nie dbać bardziej niż zwykle. Dobrze jest aby koloryzację wykonał fryzjer, tak abyśmy nie czuły się rozczarowane efektem domowego farbowania.

Taki zabieg dobrze dobrany i wykonany sprawia, że włosy uzyskują dodatkowej objętości i lekkości, delikatnie rozświetlając buzię, odejmując jej lat i łagodząc rysy twarzy. Źle dobrany i wykonany zabieg koloryzacji to taki kiedy pasemka są za jasne, znacznie odróżniają się od reszty i wyglądają jak odrosty, zamiast łagodzić wyostrzają rysy twarzy, dodając jej lat. Należy pamiętać, że im subtelniejszy zabieg tym efekt powinien być bardziej zadowalający.
Coraz więcej dziewczyn przechwyca tą modę, zauważyć to można na różnego rodzaju blogach dziewczyn interesujących się modą. Ombre Hair jest alternatywą dla Dip Dye Hair, która polega na tym samym, czyli włosy są farbowane na połowie długości lub całości jednak kolor ich jest już bardziej intensywny przebierając przez wszystkie kolory tęczy. Jeżeli lubicie wyróżniać się w tłumie i eksperymentować z wizerunkiem śmiało polecam tą szaloną wersję koloryzacji, dla mniej odważnych pozostaje koloryzacja Ombre Hair, która i tak jest ciekawym doświadczeniem.Zobacz też: Jak zrobić pasemka