• 1 Modne fryzury
  Zdobądź powodzenie u mężczyzn, bądź zauważalna na ulicy, w szkole i pracy - zobacz nasze modne fryzury i uczesania, zmień siebie na lepszą... (kliknij)
 • 2 Fryzury na lato
  W upalne dni także musisz wyglądać pięknie, poznaj nasze propozycje fryzur letnich, wybierz uczesanie dla siebie, czuj się swieżo i modnie... (kliknij)
 • 3 Fryzury dla nastolatek
  Często zmieniasz styl, podążasz za modą? Zobacz nowe uczesania dla nastolatek, zmień siebie na lepsze. Pokaż znajomym, że potrafisz wyglądać fajnie i zauważalnie... (kliknij)
 • 4 Fryzury młodzieżowe
  Studniówka, impreza w klubie, czy wesele? Nieważne to dla Ciebie, fryzury młodzieżowe w naszej galerii poprawią nie tylko Twój wygląd, ale też Twoje samopoczucie, będziesz zauważalna... (kliknij)
 • 5 Fryzury na zimę
  Chłodne i mroźne dni nie wystarszą Cię od tego, abyś wyglądała modnie, zimą staraj się czesać naturalnie i klasycznie, dlatego też zobacz nasze propocycje uczesań na zimę... (kliknij)
 • 6 Fryzury męskie
  Uczesania dla chłopaków, mężczyzn. Potrzebujesz zmiany, aby podobać się dziewczynom? Zobacz galerię fryzur męskich, uczesz się modnie, a każda będzie Twoja... (kliknij)
 • 7 Galeria fryzur
  Zobacz naszą całą galerię fryzur, wybierz uczesanie dla swoich włosów, dla swojego charakteru i upodobania, modne fryzury na każdą okazję, sprawdź, a przekonasz się, że warto bylo... (kliknij)

FRYZURY STUDNIÓWKOWE

Studniówka to zazwyczaj pierwszy bal w życiu młodego człowieka i zapowiedź wkroczenia w dorosłość. W końcu od matury, czyli od przystąpienia do egzaminu dojrzałości dzieli ich zaledwie sto dni. Dziewczyny ubiorą piękne, eleganckie suknie, starannie wykonają makijaż i dobiorą wyjątkową fryzurę. Niejedną z nich koledzy ujrzą w zupełnie innym świetle. Chłopcy również zaprezentują się, jak przystało na wielkie wyjście, w strojach wieczorowych. Garnitur każdemu mężczyźnie dodaje uroku.

Obecnie studniówki przypominają pokaz mody lub wielką galę gwiazd. Damskie kreacje są coraz bardziej oryginalne. Do wykonania fryzury angażowani są bliscy lub znajomi. Coraz częściej młodzi ludzie zgłaszają się również o pomoc do profesjonalisty. Chociaż nie jest to mały wydatek to jednak w salonach fryzjerskich w okresie studniówkowym zwiększa się liczba klientów. Największe pole do popisu dają włosy długie i półdługie. Można z nich wyczarować najróżniejsze upięcia i koki.

Panie lubią zaszaleć również z lokami i falami. Właścicielki krótkich włosów nie muszą się jednak martwić. Również na takiej długości powstają bardzo kobiece, eleganckie i zmysłowe fryzurki. Można je na przykład zebrać małymi spineczkami i spiąć do tyłu. Na takie wieczorowe wyjście nadają się również fryzury studniówkowe gładko zaczesane. Są bardzo szykowne. Na krótkich włosach można eksperymentować również z falami i lokami. Oryginalne fryzury powstaną na wycieniowanych włosach. Podcięte w ten sposób dają duże pole do działania. Z długich włosów możemy upiąć klasyczny, gładki kok, który sprawdza się doskonale do balowych sukni.
Włosy zaczesujemy szczotką bardzo gładko, a następnie dość wysoko związujemy je mocno gumką. Pasma zawijamy wokół gumki i mocujemy wsuwkami. Bardzo romantyczną fryzurę stworzymy z delikatnych loków lub fal. Powinny sprawiać wrażenie, jakby nie były czesane. W tym celu lekko je roztrzepujemy, a potem podpinamy do góry wsuwkami. Długie włosy będą wyglądały świetnie, gdy zaczeszemy je na jeden bok i będą nam swobodnie opadały na ramię. Ten prosty styl dodaje delikatnej zalotności.Zobacz też: Jak zadbać o włosy