• 1 Modne fryzury
  Zdobądź powodzenie u mężczyzn, bądź zauważalna na ulicy, w szkole i pracy - zobacz nasze modne fryzury i uczesania, zmień siebie na lepszą... (kliknij)
 • 2 Fryzury na lato
  W upalne dni także musisz wyglądać pięknie, poznaj nasze propozycje fryzur letnich, wybierz uczesanie dla siebie, czuj się swieżo i modnie... (kliknij)
 • 3 Fryzury dla nastolatek
  Często zmieniasz styl, podążasz za modą? Zobacz nowe uczesania dla nastolatek, zmień siebie na lepsze. Pokaż znajomym, że potrafisz wyglądać fajnie i zauważalnie... (kliknij)
 • 4 Fryzury młodzieżowe
  Studniówka, impreza w klubie, czy wesele? Nieważne to dla Ciebie, fryzury młodzieżowe w naszej galerii poprawią nie tylko Twój wygląd, ale też Twoje samopoczucie, będziesz zauważalna... (kliknij)
 • 5 Fryzury na zimę
  Chłodne i mroźne dni nie wystarszą Cię od tego, abyś wyglądała modnie, zimą staraj się czesać naturalnie i klasycznie, dlatego też zobacz nasze propocycje uczesań na zimę... (kliknij)
 • 6 Fryzury męskie
  Uczesania dla chłopaków, mężczyzn. Potrzebujesz zmiany, aby podobać się dziewczynom? Zobacz galerię fryzur męskich, uczesz się modnie, a każda będzie Twoja... (kliknij)
 • 7 Galeria fryzur
  Zobacz naszą całą galerię fryzur, wybierz uczesanie dla swoich włosów, dla swojego charakteru i upodobania, modne fryzury na każdą okazję, sprawdź, a przekonasz się, że warto bylo... (kliknij)

FRYZURY WIECZOROWE

Jeżeli szykujecie się na wieczorowe wyjście czy to randka, impreza czy też wieczór Sylwestrowy ważne jest uczesanie. Jeżeli już macie wybraną kreację i dodatki to pozostaje wybór makijażu i fryzury. W zwykły dzień wybieramy zazwyczaj prostą nie skomplikowaną fryzurę. Na wieczór warto zaszaleć i wybrać coś odważniejszego. Dobrze, jeżeli wybierzemy fryzurę inną niż na co dzień, dobrze jeżeli tego wieczoru będziemy wygląda nieco inaczej niż zwykle. Wieczór jest odpowiedni do szaleństw, dlatego możemy sobie pozwolić na więcej niż zwykle i zaszaleć z wyglądem.

Super fryzura nie musi kosztować bardzo dużo i nie musi by wykonana przez zawodowego fryzjera. Wystarczy, że masz zdolną koleżankę, lub jeśli chcesz sama możesz zrobić sobie uczesanie. Jeśli masz długie włosy, nawiń je na szerokie wałki, przed tym wmasuj w nie piankę do włosów. Taki zabieg sprawi, że twoje włosy będą mieć więcej objętości, uniosą się od nasady i będą sprawia wrażenie puszystych i gęstych włosów.

Wystarczy, że wałki zdejmiesz z włosów i delikatnie rozczeszesz je palcami. Jeśli nie chcesz rozpuszczonych włosów, wystarczy, że upniesz delikatnie włosy z boku głowy i wypuścisz kilka pasemek na czoło. Możesz też użyć ozdobnej spinki z kryształami. Jeśli chcesz mieć koka to wystarczy skręci pojedyncze pasma włosów i spiąć je spineczkami i utrwalić lakierem. Tak ułożone fryzury wieczorowe na pewno rzucą się w oczy znajomym, będziesz w centrum zainteresowania.
Jeżeli masz krótkie włosy również nawiń je na szerokie wałki wcześniej lekko je zwilżając i utrwalając pianką do włosów. Tak wysuszone włosy wystarczy lekko podtapirować i utrwalić lakierem. Jeśli mamy ochotę możemy skorzystać z przeróżnych dodatków takich jak sztuczny kwiatek, opaski, spinki. Ważne aby się czuć w takiej fryzurze wygodnie, to najważniejsze.Zobacz też: Poprawne dobieranie fryzur