• 1 Modne fryzury
  Zdobądź powodzenie u mężczyzn, bądź zauważalna na ulicy, w szkole i pracy - zobacz nasze modne fryzury i uczesania, zmień siebie na lepszą... (kliknij)
 • 2 Fryzury na lato
  W upalne dni także musisz wyglądać pięknie, poznaj nasze propozycje fryzur letnich, wybierz uczesanie dla siebie, czuj się swieżo i modnie... (kliknij)
 • 3 Fryzury dla nastolatek
  Często zmieniasz styl, podążasz za modą? Zobacz nowe uczesania dla nastolatek, zmień siebie na lepsze. Pokaż znajomym, że potrafisz wyglądać fajnie i zauważalnie... (kliknij)
 • 4 Fryzury młodzieżowe
  Studniówka, impreza w klubie, czy wesele? Nieważne to dla Ciebie, fryzury młodzieżowe w naszej galerii poprawią nie tylko Twój wygląd, ale też Twoje samopoczucie, będziesz zauważalna... (kliknij)
 • 5 Fryzury na zimę
  Chłodne i mroźne dni nie wystarszą Cię od tego, abyś wyglądała modnie, zimą staraj się czesać naturalnie i klasycznie, dlatego też zobacz nasze propocycje uczesań na zimę... (kliknij)
 • 6 Fryzury męskie
  Uczesania dla chłopaków, mężczyzn. Potrzebujesz zmiany, aby podobać się dziewczynom? Zobacz galerię fryzur męskich, uczesz się modnie, a każda będzie Twoja... (kliknij)
 • 7 Galeria fryzur
  Zobacz naszą całą galerię fryzur, wybierz uczesanie dla swoich włosów, dla swojego charakteru i upodobania, modne fryzury na każdą okazję, sprawdź, a przekonasz się, że warto bylo... (kliknij)

FRYZURY Z GRZYWKĄ

W zależności od tego co komu się podoba grzywkę można nosi na wiele sposobów. Może by ona krótka, średnia lub długa, gęsta lub rzadka, zaczesana na bok bądź na prostkę. Wybór jest duży. Jest ona dobrym sposobem na zatuszowanie pewnych niedoskonałości naszego kształtu twarzy. Grzywka pasuje praktycznie każdemu. Najlepiej sprawdza się ona u osób z wysokim czołem, wtedy taka grzywka sprawia, że twarz staje się bardziej proporcjonalna. Jeśli masz trójkątny kształt twarzy, ona również jest dla Ciebie, buzia zyska nowego blasku i wyda się bardziej kształtna. Grzywka pasuje również szczupłej buzi, dzięki niej będzie wygląda na okrąglejszą. Są jednak typy urody i kształty buzi, którym grzywka nie będzie pasować.

Stanowczo odradza się ją osobom o pełnej okrągłej buzi, długa grzywka sprawi, że będzie się ona wydawać jeszcze bardziej okrągła. Dobrym rozwiązaniem a takim przypadku będzie asymetryczne cięcie grzywki, bądź krótka i cieniowana. Grzywka nie pasuje również dla osób, które mają cienkie i rzadkie włosy i do tego kręcone. Ujarzmienie takich włosów jest kłopotliwe, może sprawiać kłopoty i zajmować dużo czasu.

W ostatnim czasie fryzura z grzywką jest bardzo modna. Dodaje uroku i dziewczęcości. Pasuje ona przede wszystkim młodym dziewczynom ale oczywiście nie tylko. Umiejętne dopasowanie jej potrafi wyeksponować piękno oczu, o czym przekonała się nie jedna gwiazda.W ostatnim czasie coraz więcej celebrytek pokazuje się w nowym uczesaniu z grzywką, często eksponując ją bardziej niż pozostałą część fryzury. Nie są na nią obojętne również blogerki, które również podchwyciły tą modę. Grzywka jest łatwa w wykonaniu jeśli mamy do tego odpowiednie włosy, wystarczy nawiną ją na gruby wałek i wysuszyć, następnie utrwali pianką lub lakierem.
Niezależnie od tego czy masz włosy długie czy krótkie możesz spróbować czegoś nowego, tak niewiele trzeba, aby dokonać diametralnej zmiany. Jeśli jednak jesteś już posiadaczką grzywki, możesz pokusić się na zmianę, może skrócić albo wycieniować, wybór należy do Ciebie, warto przy tym skorzystać z fachowej rady fryzjera i jego usług.Zobacz też: Włosy i problemy z nimi, jak sobie poradzić