• 1 Modne fryzury
  Zdobądź powodzenie u mężczyzn, bądź zauważalna na ulicy, w szkole i pracy - zobacz nasze modne fryzury i uczesania, zmień siebie na lepszą... (kliknij)
 • 2 Fryzury na lato
  W upalne dni także musisz wyglądać pięknie, poznaj nasze propozycje fryzur letnich, wybierz uczesanie dla siebie, czuj się swieżo i modnie... (kliknij)
 • 3 Fryzury młodzieżowe
  Studniówka, impreza w klubie, czy wesele? Nieważne to dla Ciebie, fryzury młodzieżowe w naszej galerii poprawią nie tylko Twój wygląd, ale też Twoje samopoczucie, będziesz zauważalna... (kliknij)
 • 4 Fryzury na zimę
  Chłodne i mroźne dni nie wystarszą Cię od tego, abyś wyglądała modnie, zimą staraj się czesać naturalnie i klasycznie, dlatego też zobacz nasze propocycje uczesań na zimę... (kliknij)
 • 5 Galeria fryzur
  Zobacz naszą całą galerię fryzur, wybierz uczesanie dla swoich włosów, dla swojego charakteru i upodobania, modne fryzury na każdą okazję, sprawdź, a przekonasz się, że warto bylo... (kliknij)

Fryzury loki i fale

Galeria fryzur » Fryzury loki i fale
Galeria fryzur damskich, uczesania loki i fale na włosach dający ciekawe efekty wizualne. Jeśli masz długie lub średnie włosy, wybierz taką fryzurę, fale nadadzą inność Twoim włosom.
Delikatne fale
Długie fale
Kręcone
Fale Hollywood
Fale gwiazd
Loczki
Lekkość fal
Blond fale na włosach
Kręcone z grzywką
Rude fale na włosach
Kręcone fale
Piękne fale gwiazdy
Gęste fale
Fryzura loczki
Długie fale fryzura kręcona
Klasyczne fale
Lekkie fale na włosach
Blond fryzura fale
Loki na grzywce
Fryzura Dulce loki
Powiew fali
Loki damskie
Loki i fale
Modne fale

Fryzur: 30, strona 1 z 2
Następne  -  1  2  -  Następne