• 1 Modne fryzury
  Zdobądź powodzenie u mężczyzn, bądź zauważalna na ulicy, w szkole i pracy - zobacz nasze modne fryzury i uczesania, zmień siebie na lepszą... (kliknij)
 • 2 Fryzury na lato
  W upalne dni także musisz wyglądać pięknie, poznaj nasze propozycje fryzur letnich, wybierz uczesanie dla siebie, czuj się swieżo i modnie... (kliknij)
 • 3 Fryzury dla nastolatek
  Często zmieniasz styl, podążasz za modą? Zobacz nowe uczesania dla nastolatek, zmień siebie na lepsze. Pokaż znajomym, że potrafisz wyglądać fajnie i zauważalnie... (kliknij)
 • 4 Fryzury młodzieżowe
  Studniówka, impreza w klubie, czy wesele? Nieważne to dla Ciebie, fryzury młodzieżowe w naszej galerii poprawią nie tylko Twój wygląd, ale też Twoje samopoczucie, będziesz zauważalna... (kliknij)
 • 5 Fryzury na zimę
  Chłodne i mroźne dni nie wystarszą Cię od tego, abyś wyglądała modnie, zimą staraj się czesać naturalnie i klasycznie, dlatego też zobacz nasze propocycje uczesań na zimę... (kliknij)
 • 6 Fryzury męskie
  Uczesania dla chłopaków, mężczyzn. Potrzebujesz zmiany, aby podobać się dziewczynom? Zobacz galerię fryzur męskich, uczesz się modnie, a każda będzie Twoja... (kliknij)
 • 7 Galeria fryzur
  Zobacz naszą całą galerię fryzur, wybierz uczesanie dla swoich włosów, dla swojego charakteru i upodobania, modne fryzury na każdą okazję, sprawdź, a przekonasz się, że warto bylo... (kliknij)

MODNE FRYZURY

Modna fryzura to taka, którą przechodząc ulicą miasta można zaobserwować (niestety) u połowy dziewczyn mijanych po drodze ;) Szkoda, że wiele z nich chcąc być modne podąża za najnowszymi trendami, decydując się na wymyślne fryzury, jednak w całej tej pogoni za byciem na czasie gubią się. Nie zawsze wszystko co jest modne oznacza, że my też będziemy w tym wyglądać dobrze. Najważniejsze to dobieranie fryzury takiej w której nie tyle co będziemy modne, ale będziemy wyglądać też dobrze.

Dobrym przykładem tego będzie ostatnio trendy koloryzacja włosów na kolor rudy. Oczywiście moja modna znajoma również musiała się jej poddać. Od zawsze byłą blondynką, jednak postanowiła zaszaleć i niestety zafarbowane włosy na kolor rudy były dla niej niekorzystną zmianą. Może nie byłoby tak źle jeżeli przed koloryzacją poradziłaby się znanego fryzjera bądź stylisty i poprosiła o pomoc w wyborze odcienia rudego, bo każda z nas jest inna i najważniejsze jest dobierać fryzurę indywidualnie! Na szczęście kolor się zmywa i wygląda dużo lepiej niż po farbowaniu. Ta historia może być dla was przestrogą, aby postępować rozważnie i przemyśleć coś dwa razy zanim coś się zrobi.
Jeżeli kiedyś zapragniecie zmienić wygląd, poszukajcie na Internecie bądź w gazetach wybranej fryzury. Z tak przygotowanymi zdjęciami udajcie się do fryzjera i sprawdźcie czy takie obcięcie, bądź koloryzacja będzie do was pasować. Można do tego wykorzystać komputerowy program bądź przymierzyć perukę w wybranym kolorze, aby sprawdzić czy taki odcień tobie pasuje.

Dobrze jest przy wyborze fryzury wziąć pod uwagę czy wykonanie jej na co dzień wymaga dużo czasu i pracy, abyśmy nie musiały wstawać godzinę wcześniej niż zwykle na jej wykonanie. Jeśli fryzura którą sobie upatrzyłyście okaże się dla was nie odpowiednia, na pewno znajdzie się jakiś kompromis i wyszukacie coś co dla was będzie najodpowiedniejsze a jednocześnie też modne.Zobacz też: Modne fryzury